Archiwalna Strona Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia Dla Ofiar Przemocy w Rodzinie - BEZPŁATNA POMOC PRAWNA

BEZPŁATNA POMOC PRAWNA

DODANO: 2012-12-19 11:10:38

Osoby doznające przemocy mogą uzyskać bezpłatną pomoc prawną w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszczu Gdańskim po uprzednim umówieniu się telefonicznym pod numerem 58 773 20 85.

Zasady korzystania z BEZPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ (BPP) w POWIATOWYM CENTRUM POMOCY RODZINIE w Pruszczu Gdańskim:

1. W celu skorzystania z bezpłatnej pomocy prawnej (BPP) należy telefonicznie umówić się na spotkanie dzwoniąc pod numer tel. 58 773 20 85.
  2. W pierwszej kolejności BPP będzie udzielana osobom uprzednio umówionym.
  3. BPP będzie udzielana wyłącznie osobom fizycznym (Beneficjenci). BPP nie będzie udzielana spółkom handlowym oraz innym osobom prawnym prowadzącym działalność gospodarczą.
  4. BPP polega na udzielaniu ustnych opinii prawnych i informacji prawnych na podstawie okoliczności oraz dokumentów przedstawionych przez Beneficjenta. BPP nie polega na przygotowywaniu projektów pism i dokumentów.
  5. Osoba udzielająca BPP nie będzie przyjmować oryginałów dokumentów. Dokumenty przedstawiane do analizy prawnej powinny być kopiami.
  6. Osoba udzielająca BPP posiada tytuł zawodowy radcy prawnego.
  7. Wszystkie fakty i informacje przekazane w trakcie spotkania mają charakter poufny i radca prawny zobowiązany jest do nieujawniania ich osobom trzecim.
Archiwalna Strona